Munataoline moodustis, iiveldus, oksendamine 17.12.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, et siis selline probleem... umbes 4 nädalat tagasi tekkis mul kõhtu nabast ülevale vasakule poole mingi munakujuline asi. Selle avastasin, kuna selle koha pealt hakkas sügelema. Väliselt pole näha midagi, ainult katsudes tunnen. Vahel ka sügeleb. Peale selle on oksendamine ja kõhuvalud. Tunnen end ka väga väsinuna. Mis see olla võiks? Ehk kaob ise ära, kuid mida võtta ette iivelduste, oksendamistega ja vahel esinevate kõhuvaludega?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla songaga ja isegi songa pitsumisega. Soovitan kohe näidata perearstile.