Ranne valus 17.10.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist!
Kukkusin 3 aastat tagasi treeningutel vasaku käe randme peale ja nüüd tuleb aeg-ajalt luu oma pesast välja. Algul aitas kiropraktik, kes selle omale kohale tagasi sai ja seal ta ka püsis vähemalt pool aastat. Nüüd aga enam see ei aita, kuna luu tuleb järjest tihedamini oma pesast välja. Kas on võimalik see mingi operatsiooniga korda saada?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu on ortopeedilise probleemiga ja mina üldkirurg. Väga kompetentne selles küsimuses ei ole aga arvan, et operatsiooniga saab aidata.