mingi mügarik 02.06.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere
mul on paremal pool, külje peal, alumise ribi kohal, naha all kuskil sendimeetrine kõva mügarik. mis see olla võiks ja kas peaks arstijuurde minema? vahel tundub et valutab pisut aga võib-olla ka sellest katsumisest.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõige tõenäolisem, et tegu on fibroomi või lipoomiga. Kui see Teid segab on äravõtmine ainuke ravimoodus - selleks peate arsti juurde minema.