Vere kakamine. 29.08.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kui ma kakan siis mul tuleb verd, need ei ole päevad ka, kuna see on olnud kolme nädala jooksul kui ma kakan. Ainult siis. Valus ega midagi ei ole. Mis see võiks olla?

Kui see aitab siis ma ütlen igaksjuhuks seda ka, et põlved on viimaselajal nõrgad.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pärasoolest vere eritus vajab igal juhul uuringut. Tegu võib olla tõenäoliselt hemorroididega, aga ka jämesoole kasvaja tuleb kõne alla. Pöörduge arsti poole.