probleem maoga 20.01.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Palun selgitust kui on võimalik mõne lausega vastata.gastroskoopia tulemusel öeldi et maos on polüüp,mida see tähendab,maos pidev vaev,süda paha,kas seda ravitakse rohtudega,nädala pärast lähen vastusega perearstile,tema suunas gastroskoopiasse,paluksin teie kui spetsialisti nõu.Ette tänades. veel.olen naine 50 aastates

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Polüüp on healoomuline kasvaja. Reeglina võetakse sellest ka proovitükk, mida mikroskoobiga uuritakse pahaloomulisuse suhtes. Suur polüüp võib põhjustada ka vaevusi. Kui palju Teie polüüp Teie hädades süüdi on, on raske öelda, andmeid liiga vähe.