jalad 05.08.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

üks pikem kui teine (6-8cm),
millised soovitused Teie poolt?
mulle 30.a.
Tänan

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oleneb, mis on põhjus. Võimalused 1) mitte midagi ette võtta - aja jooksul selgroo kõverusest tekivad seljavalud 2) ortopeediline jalats - esteetiliselt pole igale ühele vastuvõetav 3) jala pikendamine operatsiooniga - kaunis pikaajaline protsess, riskid mis operatsioonide puhul ikka - infektsioon, tromboosid jne.
Soovitan pöörduda ortpeedi vastuvõtule ja sama küsimus temale esitada.