See on koroonaviiruse üks peamine kasvulava

See on koroonaviiruse üks peamine kasvulava Koroonaviirus

Ameeriklased peavad lõpetama baarides kogunemise, ütles USA allergia ja nakkushaiguste riikliku instituudi direktor dr Anthony Fauci, kirjutab CNN.

«Baarid: tõesti mitte hea, tõesti mitte hea. Kogunemine baaris, siseruumides tähendab halbu uudiseid. Me peame selle tõesti lõpetama,» ütles Fauci.

Pärast seda, kui osariigid hakkasid end järk-järgult taasavama, on baarid osutunud ideaalseks viiruse kasvulavaks, väidavad tervishoiutöötajad.

Osa USA baaride omanikest on sunnitud uksed teist korda sulgema.

Pärast kuu alguses Michiganis asuva East Lansingi baari külastamist nakatus koroonaviirusesse vähemalt 85 inimest. Louisiana tervishoiuametnikud väidavad, et on saanud vähemalt 100 koroonapositiivsete juhtumite aruannet inimestelt, kes külastasid Baton Rouge'is asuvaid Tigerlandi baare.

Üks Idaho maakond keelustas taas baarides ja ööklubides käimise, kui selgus, et paljud osariigi uued haigusjuhtumid olid seotud inimestega, kes teatasid, et käisid öösel väljas pidutsemas. Californias käskis kuberner pühapäeval seitsmes maakonnas baarid sulgeda mõni päev pärast seda, kui öeldi, et juhtumite arvu suurenemist ajendasid noorte kogunemised.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada