Küsi nõu füsioterapeudilt!

Küsi nõu füsioterapeudilt!

Kliinik.ee nõustajate ring on täienenud ning nüüd on veebikliinikus võimalik küsida ka murede kohta, mis füsioteraapia valdkonda puudutavad. Nõu annab Priit Ailt. 

Priit Ailt on Eesti Jalgpalli Liidu U21 koondise ning Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni füsioterapeut. Tal on magistrikraad Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnast füsioteraapia erialalt ning ta on läbinud erinevaid teraapiaid puudutavaid koolitusi. 

Soovitusi saab küsidas füsioteraapia vallast: kuidas taastuda ja treenida pärast spordivigastust? Mida soovitab füsioterapeut liigesehädade korral? Milliseid venitusi võiks teha kontoritöötaja?

Nõustamise hind on 3.20. 
Küsi nõu ja loe eelmisi vastuseid siit

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

1 kommentaari

Sophie
04.05.15 09:08
Üks kirjutas siin, et tema vennal vesi põlvedes ja silm-või silmad põletikus.
Minul oli sama lugu ja käisin mitu korda vedelikku välja võtmas. Oli ka kaks meniski rebendit, mis korrastati operatsiooniga. Kuid hiljem ikka vesi põlvedes. Siis tegi ortopeed põlvevedeliku analüüsi, ja see oli korras ning ta saatis mind otsejoones oma kabinetist reumatoloogi kabinetti. Reumatoloog tegi väga kompaktse vereanalüüsi, mille vastust ootasime kolm nädalat ja tuli välja, et mul on geenidega kaasa antud spondüloartropaatia. Loodan väga, et see inimene loeb seda artiklit ja ehk on talle sellest kasu mingil määral.
-89
   
+78

Lisa kommentaar

Saada