5 põnevat fakti insuldist

5 põnevat fakti insuldist

Insult on nagu tulekahju, mis levib ajukoes. Mida kiiremini sellele piir panna, seda vähem kahju jõuab see teha. Kas teadsid, et insuldi korral hukkub umbes 1,9 miljonit närvirakku minutis?

infograafika kas tead

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

5 kommentaari

Olen eesti mees
10.01.17 19:43
JÄRSKU VAJUSIN TÖÖ ---MASINA JUURDE KOKKU:::
HEA ET TARTUS----KIIRE TEGUTSEMINE PÄÄSTIS
HULLEMAST,, "" NO TÖÖ-LEPINGU IKKAGI LÕPETAS !
KUI MÄRKATE TÄNAVAL KOKKU --- VAJUVAT INIMEST
KOHE KIIRABI,, IGA MINUT LOEB
-71
   
+68
ei huvita kedagi
29.12.16 13:45
Inimene ei peaks haigena ligunema abitult oma väljaheidete sees ja tundma ebainimlikku kohtlemist. Mis ravist siis saab juttu olla, kui inimeselt võetakse tema inimõigused lihtsalt ära , sest arstid teavad kõike ja pole omaste asi siin õiendada ja pealegi .... Kes siis ikkagi analüüsib neid ravijuhte ja teeb ettepanekuid muutusteks , et ka eakaid ravitaks ja õed, kes valves on ainult tagaruumides ei toimetaks ja abipalvele ka reageeriks.
-59
   
+90
marie
25.11.16 19:36
Ei ole vahet kui kaugel haige eesti meditsiinis asub seda tean omast käest. Elan ise Tallinnas aga kui kiirabi ei tunne insulti ära, teeb valuvaigistava süsti ja siis niiviisi lõpuks kolmandal korral väljakutset tehes suurest vihast kaotab kõnevõime ja minu abikaasa nõudmisel mind haiglasse lõpuks viia suvatses siis uskuge tulemus on sama mis elades mistahes kaugusel. Kogemuse ja TEADMISTEGA med.töötajad teeks juba veerand tööd ja rohkemgi ära ennem haiglasse jõudmist ja usun, et tulem oleks enam vähem võrdne. Sooviksin , et med töötajad koolis õppides niipalju ei spikerdaks!!
-80
   
+115

Lisa kommentaar

Saada