Küsi nõu nahaarstilt!

Küsi nõu nahaarstilt!

Kliinik.ee keskkonnas on nüüd võimalik nõu küsida ka nahaarstilt - dr Kristi Abram vastab küsimustele, mis puudutavad naha- või sugulisel teel levivaid haiguseid.

Esita küsimus arstile siin.

Nahaarstile varem esitatud küsimustele saad vastuseid lugeda siit.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

8 kommentaari

Hei
08.06.16 20:34
1,5 aastat tagasi pöördusin nahaarsti poole, kuna näole tekkisid punnid (olin siis 18). Kirjutas välja näopesuvahu ning Duac geeli. Väga hästi aitas, kuivatas punnid ära (mu nägu on arsti sõnul rasune, mistõttu ka vist punnid tekivad). Kasutasin seda järjest 1 aasta, kuid nüüd ei saa pikemat aega seda Duac geeli enam ühestki Eesti apteegist. Nüüd kasutasin paar kuud Dalacini aga see ei aidanud üldse. Nägu endiselt punniline. Kas soovitate mingit rohtu, mis kuivataks võimalikult palju?
-94
   
+92
Tere
19.05.16 16:55
Olen 35 ning minul tekkinud kaelale väikesed nahanäsnad (nii ma välja googeldasin). Lugesin, et apteegis on olemas nii öelda rohud v geel, et saab ka ise eemaldada ? On see mõistlik või tasuks arsti juurde minna ?
-115
   
+86
Liisu
02.10.15 14:47
Tere!
Käisin eile hommikul happekoorimises, õhtuks olid lõual paar väikest mädapunni. Hommikul ärgates oli aga terve lõug ja suu ümbert mädapunne täis. Kas tohin desifitseeritud nõelaga need katki teha ja mäda välja lasta? Homme/ülehomme peaks algama koorumine.
-97
   
+89

Lisa kommentaar

Saada