Ehitustööd PERHi juures muudavad haiglale ligipääsu

Ehitustööd PERHi juures muudavad haiglale ligipääsu Põhja-Eesti Regionaalhaigla. Foto: Madis Filippov

Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) alustab Mustamäel haiglahoone ümbruses ettevalmistustöödega C-korpuse ja patoloogiahoone rekonstrueerimiseks ning kahetasandilise parkla ehituseks. Sellega seoses on augustist novembrini haiglale juurdepääs muutunud ning palutakse järgida ajutisi liikluskorraldusmärke.

Ulatuslikele rekonstrueerimis- ja ehitustöödele eelnevalt uuendatakse koostöös AS Tallinna Vee ja AS Tallinna Küttega veevarustuse, kanalisatsiooni, sadevee ja soojavarustuse välisvõrgud ning vastavas osas teed ja katendid, Ettevalmistavate tööde teostamiseks toimunud riigihanke võitis Küte ja Ehitus AS. Seoses välisvõrkude rajamisega on 15. augustist järgneva kolme kuu jooksul juurdepääs Regionaalhaigla Mustamäe korpusele tavapärasest erinev ning haigla palub järgida ajutisi liikluskorraldusmärke.

I etapis augustis, mil ehitustööd on Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse (Regionaalhaigla ja Lastehaigla vahelisel tee üks sõidusuund on suletud) ning haigla kliendiparkla kõrval, palutakse läheneda haiglale Retke teelt (skeem). Tavapärane sissepääs erakorralise meditsiini keskuse parklasse on suletud ning selleks perioodiks tehakse keskusesse pöördujatele veidi eemal ajutine ligipääs. Tehnikadirektor Ivo Milli rõhutab: „Haiglasse ja polikliinikusse pöördumisel tuleks eelistada Retke teed. Sütiste teelt lähenedes on võimalik parkida ka haigla ette piiratud parkimiskohtadele, kuid kliendiparklasse ei pääse.“

Septembrist novembrini teostatakse töid Regionaalhaigla ja Lastehaigla vahelisel teel ning Regionaalhaigla kõrval. Erakorralise meditsiini keskusesse pääsemiseks tuleb kasutada Tervise tänavat ning pääs haiglasse ja polikliinikusse toimub Sütiste teelt (skeem). 
 
Mustamäe meditsiinilinnaku rajamise esimese etapina ehitati tehnoloogiakorpus (X-korpus), mille valmimisega parendati oluliselt plaanilise ning erakorralise arstiabi kättesaadavust. Teise etapina rekonstrueeritakse haigla C-korpus ja patoloogiakorpus ning rajatakse kahetasandiline parkla.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada