Narva rehabilitatsiooni-keskust toetati HIV ennetustöös

Narva rehabilitatsiooni-keskust toetati HIV ennetustöös

Narva rehabilitatsioonikeskus Sind Ei Jäeta Üksi sai 2,4 miljonit krooni HIV-i ja narkootikumide alaseks ennetustööks Ida-Virumaal.

Ravimitootja MSD andis eelmisel nädalal Narva MTÜ Rehabilitatsioonikeskusele „Sind ei jäeta üksi“ üle granti, mis on mõeldud noortele HIV-i ja narkootikumide alaseks ennetustööks Ida-Virumaal. Narva MTÜ Rehabilitatsioonikeskus pälvis suurima granti ühena viiest Euroopa riigist.

 „Mul on hea meel, et meie ideed leiavad kajastuse ja saame neid realiseerida meile omistatud granti abil. Kavatseme HIV-i ja narkootikumide alases ennetustöös teavitada noori, alates 14-aastastest kooliõpilastest kuni noorte täiskasvanuteni, vanuses 35 eluaastat. Kutsume neid osalema sõltuvusvastases ennetustöös koolides, näidendite abil ja suvelaagrites. Panustame nende elumoraalile, mis taunib riskantseid seksuaalsuhteid ja läbimõtlemata partnerivalikuid,“ sõnas Narva MTÜ Rehabilitatsioonikeskuse „Sind ei jäeta üksi“  projektijuht Tatjana Magerova.

MSD Eesti tegevjuht Konstantin Rebrov rõhutas, et projekti kasusaajad on eelkõige Narva kooliõpilased ja Ida-Viru noored. Rebrov lisas, et ravimiettevõte viib pidevalt läbi globaalseid abiprogramme.

Pildil MSD tegevjuht Konstantin Rebrov

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada