Parema ajupoolkera võimalused


Parema ajupoolkera võimalused

Inimesel on võimalus tunnetada uut elu tasandit, sellist, milleks ja millisena ta on loodud.

Silvi Ackman Ulm on töötanud aastaid tohtrina tavameditsiinis, kuid viimased aastad on alternatiivravi teda üha sügavamalt köitnud. Ta tunnistab, et tuhandeteaastate vanune alternatiivravi on talle vastuvõetavam, kuna parema ajupoolkera võimaluste selgeks märgiks on oluline kogemus ja tõsisasi, et inimesest saab välja viia haiguse põhjuse peaajust ja haiguse tüsistuse kehast. Tavameditsiin on alati haiguse tüsistusi ja sümptomaatikat korrigeeriv - tablettide, süstide ja skalpelli abil.

Siinkohal tuleb nentida, et Ackman on arendanud endas üha põhjalikumaid vaimseid väärtusi: tegelnud 19 a jooga hingamiskultuuriga ja omandanud SILVA meelekontrolli meetodi erakordsed tõdemused.

"Tegelikkuses inimene kasutab oma aju võimalustest vaid vasema aju poolkera prevaleeruvat võimu ja maist mõtlemist, loogikat, analüüsi.

Ülejäänud - parema ajupoolkera hallollus - oleks nagu talveunes või varjusurmas. Ometi võib iga inimese parema ajupoolkera üles äratada.

Kui laps saab kasutada kuni 14. eluaastani ainult ja hiljem domineerivamalt parema ajupoolkera, siis pärast puberteeti kandub kogu võimalus vasakusse poolkerasse, see on parim võimalus suhelda endast väljaspoole.

Samal ajal lõpeb võimalus anda ära seisvat energiat ehk stressi. Oleme ilma jäänud seesmisest puhastusest ja me muutume aastatega üha tuimemaks ja vihasemaks.

Vasema aju poolkera töörütm on vahemikus 14-21 impulssi sekundis, s.o kolm korda kiirem rütm, mida parema aju poolkera tööks vajab. Seega peaksime oskama rütmi langetada 14-7 impulsini sekundis. Kui see on õnnestunud, olemegi välja lülitanud vasema aju poolkera ja samas lülitanud sisse parema ajupoolkera puhastavad võimalused. Et vältida ajukatastroofi keskeas, peaksime õppima parema ajupoolkera võimalusi juba varases lapseeas.

Kõigi meie haiguste põhjused arenevad elatud aastate stressi kuhjumisega peaajju. Kuna peaaju juhib meie keha, siis kuidas vabastada need stressid, mida me vasema poolkera (beeta lainepikkusel 14-21 impulsi) nägemise, kuulmise, maitsmise, haistmise, kompimise (nahk) teel oleme sisestanud oma isiklikku kompuutrisse? Vastus on lihtne: kasutada alfa lainepikkust 14-7imp/sek. Meetod, mis on igale inimese omandamiseks mõistetav.

Kui õnnestub õigel ajal likvideerida haiguse põhjus, on kõik hästi, sest nii on jäänud isegi opereerimata silma glaukoom, munasarja tsüstid, veenilaiendid jne.," sõnab Ackman, kes on ravinud sadu inimesi.

Näide. "Oli patsient Peipsi äärest, kes oli diagnoosinud endale kasvaja seedetraktis. Tegelikkuses olid tema peas "suured lühised" . Loomulikult kõige põhjus oli selles, et ta polnud võimeline enda sisse vaatama. Tegime seda koos.

Ravikuuri lõppedes oli ta vabanenund seisvast energiast oma kehas ja taastanud oma psüühika. "

Ravitseja sõnul tüüpiline juhtum.


Kuidas pesta end seestpoolt

Me teame, kuidas end pesta väljastpoolt. Aga seestpoolt?

On võimalik suurpuhastus parema ajupoolkera tasandil.

Meie läbielatud elu ja samavõrd iga kogetud sündmus meie luudes- liigestes ja organites on salvestatud beeta tasandil. Need on seisvad energiad, mida me pole õigel ajal suutnud endast välja saata. Igasse inimesesse võib kujuneda põletik, haavand, müoom, tsüst, kasvaja jne, kui selle inimese teatud keha piirkonna stress ületab talutava normi.

"Kuna negatiivse energia kuhjumine hävitab kudede energia ja ainevahetust ka edaspidi, siis loodan, et te mõistate, sellise võimaluse puhul areneb olukord haiguse kasuks.

Igasuguse haiguse kujunemisel on esimene nihe psüühikas sageli vaevumärgatav. Jälgige oma psüühilist tervist!

Suurpuhastus parema ajupoolkera metoodika abil annab inimesele rohkem, kui ta suudaks uskuda. Võin öelda, et puhastumine alfa lainel jääb püsivaks elu lõpuni, hoides lahti 14 energiameridiaani inimese kehas. Sellisel juhul on terves kehas terve vaim.

Vasema aju poolkera abil võetakse vastu infot piirkond, transformeerub meie skeletti, organitesse, näärmetesse jne., mida tavameditsiin sealt kunagi kätte ei saa. Selline info on otsapidi kinni ajus. Kui inimene sellest vabaneb, siis ta tunneb, et on seestpoolt puhtaks pestud. Tema kehasse on tekkinud vaba ruum. "


Keha ärkab talveunest

Parema aju poolkera alfa lainepikkusel 14 -7 impulssi sekundis siseneb inimene erilisse rahu seisundisse, sageli kuni unevajaduseni.

Pärast ravikuuri on keha eriliselt puhanud, tunne on kerge ja noorenenud, seda tõendab ka patsientide külalisteraamat. Üks soomlanna kirjutas, et on 20 aastat saanud nooremaks, seda nii kehalt kui aastatelt . Nooruke daam on üllatunud, et kaotas 4 kg tsellluliiti ja seda pelgalt 42 t jooksul. Ajukeskused ärkasid, need aitasid tal kiiresti puhastuda.

"Tselluliit moodustub sinna, kus meie kehas on kõige rohkem seisvat energiat," selgitab Ackman ja lisab: "Annan patsiendi luu periostile vibreeriva impulsi, mille äratav mõju läheb mööda refleksikaart paremasse aju poolkerra. Ma ei ravi, ravib inimese parema ajupoolkera alfa lainepikkus.

Kõik see, mis vabanema peab, on parema aju poolkera poolt juhitav. Kusjuures esimesena avaneb kehas piirkond, mis on kõige kriitilisemas seisundis. Näiteks vaegkuuljatel vabaneb vabastav voog keskkõrvast, samas operatiivselt eeemaldunud emakast ja munasarjast algab samuti esimesena väljutav, puhastav voog, kusjuures patsient tunneb, et need organid paiknevad tõepoolest veel seal, kust need kunagi eemaldati.

Seega on vastus, et ajus on põhjus veel salvestusena püsimas. Korduvalt on olnud selliseid patsiente, kel on mõni organ juba aastaid tagasi operatsiooni teel eemaldatud, aga seos aju tasandil on endiselt püsiv. Seega on ka psüühikahäire püsima jäänud, sest tüsistuse likvideerimine ei ole likvideerinud põhjust.

Suurpuhastus parema ajupoolkera abil on metoodika , mille abil kerime linti nooruse poole, tõstes välja inimese ajust "stressikihte", jõuame tasandini, millal tekkis esimene haiguse põhjus ajus.

Stress on seisev energia, ta teeb meid vanemaks, kui me aastatelt oleme. See on raske energia, mis väsitab vaimu, teeb hinge haigeks või tapab. Ometi on inimesel võimalus tunnetada uue elu tasandit. Sellist, milleks ja millisena on ta loodud.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada