Munandiveenilaiendite operatsioon 10.10.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, Kuna ma lähen mõne nädala pärast munandiveenilaiendi operatsioonile, siis tekkisid mul väikesed küsimused. Millist narkoosi operatsiooni ajal kasutatakse (mul jäi nagu mulje, et üld narkoosi, kuna ei lubatud hommikul süüa ega juua)? Ja kui kaua see op kestab? Kuna mul esinevad südamel tahhükardia ja ekstrasüstolid, kas peaksin kaasa võtma EKG või Holteri testid, või on see väheoluline? Tervitades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik need küsimused tuleb esitada oma raviarstile - opereerivale arstile. Operatsiooni meetodeid on mitu. Enamasti kasutatakse küll üldnarkoosi. Võtke viimased südameuuringud operatsioonile minnes kindlasti kaasa.
Edu
Margus Punab