Peenise pea kuivus 29.03.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 17. aastane poiss. Selline mure, et mul on munandite ja peenise peal valged täpid, lugesin siit lehelt, et see on normaalne. Paar nädalat tagasi tekkisid need samad täpid peenise pea peale ja peenise pea ise on kuivem. Vahel harva natuke sügeleb. Kas peaksin muret tundma? Ja kuidas oleks võimalik peenise pea kuivust vähendada, kas soovitate mingit kreemi ?
Äitäh

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
arvan, et te ei peaks muretsema. Kui, siis ostke apteegist imikukreemi ja määrige sellega.
Ülo Zirel