Abi 14.01.09 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Küsimus: Eesnahk

Printimine
Tervist, Ülo Zirel

Mul on mure eesnahaga. Kui tekib erektsioon ja eesnahk paljastub, siis läheb peenise ots tumepunaseks ja see on tekitab valu.

Vastab: Dr. Ülo Zirel, uroloog, Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tegemist on eesnaha kitsusega, mida saab korrigeerida operatsiooniga.
Ülo Zirel
--------------------------------------------------------------------------------
Tere,
Kas sellele muid võimalusi pole ? Venitamine, mingisugused apteeki vahendid ?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei ole.
Ülo Zirel