veri kuses 31.03.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

põhimõtteliselt hakkasin täna peale vahekorda kusema verd, ja verd tuleb palju. ja tilgub pidevalt. Olen 24 aastane ja enne sellist jama pole olnud. Arsti juurde sain aja alles aprilli keskel. Kas saab sellega üldse niikaua ootada või peaks tegutsema kohe.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ilmselt on teil tekkinud vahekorra ajal kusiti vigastus, kust veritseb. Kui see pole nüüdseks möödunud, soovitan pöörduda haigla erakorralise meditsiini osakonda.
Ülo Zirel