istudes tilk püksi 12.11.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mure selline, et peale urineerimist, kui kummardan, kükitan või istun, tuleb tilk püksi. Vahel suurem vahel väiksem ja kui on korra tulnud, siis hiljem probleemi pole. Kuse voolavus on ka vahel erinev. Ette tänades, Mait

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Mait,
kusepõie sulgurlihas on nõrk. Peaksite vaagnapõhja lihastele harjutusi tegema, võimlema.
Ülo Zirel