Veritsev suguti 25.08.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 29a mees ja mul avastati selline haigus nagu mükoplasma.
Käisin peale tablett ravi nüüd kuu aega hiljem uuesti proove andmas ja samal õhtul hakkas peenis veritsema.Sama lugu ka nüüd hommikul ja selline ebameeldiv kipitav tunne on samuti.
Arvasin alguses,et võibolla vigastati proove võttes midagi,kuid hommikul oleks ju kõik normaalne pidanud olema.
Millega võiks olla tegu?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tegemist on mükoplasmast tingitud kusiti põletikuga.
Ülo Zirel