Valulikkus 21.06.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Lugu selline et sai käidud rattamaratonil ja siis peale sõitu vees ujumas,ning autos konditsioneer andis päris külma kuumal päeval.Kuigi ühel hetkel tundsin et päris külm oli ja keerasin parajaks.Aga õhtu poole tekkis nohu ja palavik,järgmine päev märkasin et urineerimisel on peenises kuum valu ja kuidagi tihedalt hakkasin käima wc ,kuni enam häda nagu järgi ei jäänudki.Siis hakkas kõik juba mööduma kui kasutasin fervexit paari päevaga.Kui tundsin end juba päris hästi ja läksin rattaga trenni.Pärast seda oli väsimus jalgades ja pidev wc külastus ,hommikul oli ka peavalu ning palavik tõusnud.
Kas tegemist võib olla gripiga või on tingitud mingist põletikust .Korra tuli isegi verd urineerimisel suure pingutuse peale

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
gripp ei põhjusta kusemishäireid, pigem on tegu eesnäärme põletikuga.
Ülo Zirel