Väike peenis 17.04.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 15a (paari kuu pärast saan 16). Puuduvad kaenlaalused ja häbemekarvad ning peenis ei ole veel kasvama hakanud. Peenise ümber küll on mõned karvad ja munanditel pikad karvad, aga muud arenemist täheldanud ei ole... :(

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kuna neid väikese peenise küsimusi on päris palju, hakkan ma aru saama, miks Eestis nii paljud mehed peavad nii mõtetute autodega nagu dziibid ringi kihutama.
Oma küsimusega peate pöörduma meestearsti poole.
Ülo Zirel