otsin abi kroonilisele probleemile 10.04.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

arvan et mul on krooniline eesnaarme poletik. Et asjasse selgust saada, oleks vist vaja arsti kylastada. puudub aga haigekassa kindlustus. seega kysimus , kas on voimalik tulla kusagile eravastuvotule voi oskate ehk anda nou kuhu antud probleemiga pöörduda kui teie eravastuvottutega ei tegele.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
saate pöörduda TÜK Meestekliinikusse Tallinnas Gonsiori 3 või Tartus Puusepa 1a.
Ülo Zirel