pöiepöletik? 08.11.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere, olen 20-ne a. naisterahvas ning mul on paar korda juba nii olnud, et hommikul ärgates pärast urineerimist on tunne nagu oleks veel vaja urineerida, kuid kui Wc lähen tuleb ainult natukene midagi ning see on korra väga valus, ning see on hommik poole paar korda niimoodi ning tavaliselt ainult üks päev olnud mitme kuu pärast alles. Ravisin kuu aega tagasi klamüüdiat 2 nädalase antibiootikumiraviga ning pärast seda tuppeseent kaks päeva tablettidega ning ning 4 päeva tupekreemiga. Seda samat urineerims tunnet olen see aasta veel kaks korda pödenud. suvel oli ka mul neerupöletik mis anna ka täna veel aegajalt tunda. millest see tulla vöib et mul seda aeg ajalt on?m parmate soovidega liisi

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Liisi,
kordan veel ja veel: günekoloogilised põletikud, sugulisel teel levivad haigused jne. jne. võivad ka põhjustada kusemishäireid ja valu alakehas. Ei näe teie puhul uroloogilist probleemi.
Ülo Zirel