Valu kõhus 01.11.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 27 aastane mees. Peale kylmetus haigust hakkas valutama alakõht vaagnaluu kohalt. Valu on nõrk ja annab endast rohkem märku kõndimise ajal, noh siis kui lihased lähevad pingule ja tekib surve. Valu meenutab lihase rebestusega kaasneva vaevusega sarnaseid kannatusi. Milles asi, lihast ei ole kindlasti rebestand, kusemisel valulikkus puudub. Milles asi?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
niimoodi on siiski raske diagnoosi panna. Kui valu üle ei lähe, peate ikkagi perearsti poole pöörduma.
Ülo Zirel