seljavalu ja uriini sisaldus veres 14.10.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere

olen 25 aastan mees. mure selles, et vahel öösiti enne hommikut hakkab selg alt poolt valutama, kui liikuma hakkan siis läheb valu üle. veel on mul uriini analüüsil leitud uriinist verd. milline seos on nendel ja millega võib tegu olla.

ette tänades
ivar

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Ivar,
neil ei pruugi mingit seost olla. Uriinis võib verd leida väga erinevate haiguste puhul: kasvajad, kivitõbi, kuse-suguteede põletikud, süsteem-haigused jne. Peaksite pöörduma oma perearsti poole.
Ülo Zirel