Põiepõletik 03.10.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minul on selline mure, et põdesin hiljuti põiepõletikku (urineerimine oli valulik ja käisin tihti wc-s). Enam neid sümptomeid ei esine, küll aga selg valutab ja alakõht. Valu on pidev. Kas asi võib olla neerupõletikus??

Ettetänades,

Kati.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Kati,
raske öelda, kas teil oligi põiepõletik. Võib-olla hoopis mingi naistehaigus, mis võib samuti põhjustada kusemishäireid. Vt varasemaid vastuseid - "põiepõletik".
Ülo Zirel