Leukotsüüdid uriinis? 11.05.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Pool aastat juba olen juba kokku puutunud selliste probleemidega-valud küljes paremal kubemes ja selja pool(kus neerud)vahelduvad!Pissimine valulik vahest!Neeru uuring näitas,et kõik korras(TEHTI KONTRASTAINEGA JA RÖNTKEN PILDID)Vaid uriinis (arst ütles leukotsüüdid-mittemeidagi katastroofilist-arst ütles)kuid see olnud juba poole aasta jooksul,on ka antibiootikume võetud põletiku vastu!Nüüd soovitas ravi teesi juua!Kuid millest see leukotsüüdid uriini tulevad pole keegi seletanud?Külmetanud ma ei ole.Käinud olen uroloogi juures kuid näha on,et tal pole aegagi seletada-patsiente terve rodu ukse taga!NII SIIS MILLEST TEULEB LEUKOTSÜÜDID URIINI?(PAKTERI PROOV OLI KORRAS)On tekkinud ka kõrgenenud vererõhk kas neil võb seost olla?AITÄH!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
väga raske on midagi asjalikku öelda, kui te ei avalda oma sugu ega vanust.
Leukotsüüte uriinis steriilse uriinikülvi juures võivad põhjustada sugulisel teel levivad infektsioonid, seenhaigused, günekoloogilised ja muud vaagnaelundite haigused, tuberkuloos jne.
Ülo Zirel