alaseljavalu 23.01.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere!mul mure jargmine,et kain vagagi tihti valjakaigus pissil ja monel korral on olnud pissimine valulik ja pissimise lopus kipitav tunne.ja alaseljavalu on pidev.perearst vottis uriini proovi ja utles,et koik olevat korras.enne seda paaril korral kirjutati mulle valja ka poie taplette,aga see ei aidanud.gunekoloogiliselt on ka koik korras.milles voib olla asi.kas voib olla neerudes kui alaselg valutab,aga uriin seda ei naita.ette tanades 21.a noor murelik naine.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui uriinianalüüs on korras, ei saa põie ega neerupõletikku olla. Ristluuvalu ja urineerimishäired viitaks ikkagi mingile günekoloogilisele probleemile. Emakasisene spiraal? Günekoloogide jaoks on see normaalne.
parimat,
Ülo Zirel