uriinerimis häire 24.11.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere olen 16a poiss mure järgmine peale pissimist jääb püksi tilkuma mõnikord tuleb päris suures koguses selline tunne nagu oleks umbes või midagi.uriin hakkab tilkuma siis eriti kui liikutad sugutit hakkavad tilgad kohe lendama.mõnikord on valuas pissid mõnikord lõpedada. kui ma veel midagi joon kõvasti näiteks õlut siis käi iga 15 min tagant wcs.tavaliselt päevajooksul käin 4-5kord oleneb vee tarbimisest.olen käinud perearsti juures muret kurtmas tehti uriini analüüs see oli korras baktereid ei olnud veri oli ka korras.
milles võib olla probleem palun aitake see juba painab mind.(ja mõnikord ei taha tülla ka uriin hästi).jään vastust ootama tänades.see on kestnud pikemat aega.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kirja teel ei saa teid aidata. Probleemi täpsustamiseks on vaja teha uuringuid. Peaksite pöörduma vastuvõtule.
Õllejoomise kogemus on teil ilmselt veel noor. Muidu te teaks, et õlu ajabki hirmsasti kusele.
Edu,
Ülo Zirel