peenise kida rebenemine 19.11.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Kas on mingit salvi, mis aitaks kiiremini peenise kidal paraneda. oleme partneriga väga tormilised ja rebestasin kida mitte just väga hullusti nädal aega tagasi. Pean ju peenist pesema, siis rebestan iga kord ka kida. Kas oleks midagi, mis aitaks kiiremini paraneda ja vähendaks valulikkust?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
see kida on freenulum ja teil on ta lihtsalt lühike, mistõttu rebenebki erektsiooni korral. Kreemitamine ei aita, tuleb teha väike plastiline operatsioon, millega saab freenulumi normaalseks. Peate pöörduma uroloogi vastuvõtule.
Edu,
Ülo Zirel