pärast urutrakti põletikku 15.10.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 21 aastane naine. Mul oli aasta alguses perearsti arvates urutrakti põletik ( vasakul pool puusakondi juures üks koht jubedalt valutas ja pissimisega oli probleeme, kibe oli ja palavik tõusis 39) Nüüd pärast seda on mul see koht tunda andnud, kui külm on või midagi rasket tassin ja valu on selline nagu sinikas oleks seal puusapeal. Mida soovitate ette võtta. Kas äkki on neerudega midagi ? või tuleb see sama põletik tagasi?
Ette tänades Laura

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Laura,
kuseteede põletik ei tekita küll iial puusa piirkonna valusid. Teil on kas mingi muu tõbi või ei kirjelda te oma vaevusi õieti. Soovitan esialgu siiski nõu saamiseks perearsti juurde tagasi minna. Vajadusel suunab perearst teid edasi vastava eriarsti juurde.
Edu,
Ülo Zirel