laps pissib öösel alla 23.05.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

MUL ON ÜKS SUUR MURE.MUL ON 8 AASTANE TÜTAR KES PISSIB ÖÖSEL ALLA. OLEME ARSTI JUURES KÄIND JAHAIGLAS KA,AGA EI MIDAGI.PERE-ARST ÜTLEB KÜLL LÄHEB ISE ÜLLE.KAS ON SELLE HAIGUSKOHTA RAVI. PALUN AITAGE MEID.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
öine voodimärgamine kaob tõesti tavaliselt puberteedieas. Märgamise ärahoidmiseks on erinevaid võtteid, mida ma olen siin portaalis korduvalt ja korduvalt seletanud. Palun vaadake varasemaid kirjutisi märksõnadega enurees, öine voodimärgamine. Kõik need kehtivad ka teie lapse kohta.
Parimat soovides,
Ülo Zirel