neeruvalud 15.05.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere!
minu mehel on selline probleem,et tal ei ole pissipidamatust,aga tema neerud kogu aeg valutavad...millest see võib olla tingitud?kas see on midagi väga hullu???

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
miks te arvate, et teie mehel just neerud valutavad? Seljavalu põhjusi võib olla mitmeid. Abikaasa peab ikkagi ise arsti poole pöörduma, siis saab teada kui hull see häda on.
Edu soovides,
Ülo Zirel