hammaste pesu-harjamine 30.05.14 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Juba aastaid võitlen hammaste harjamisega, sest ei talu hambapastasid, kuna olen proovinud erinevaid. Mind ajab hambapasta maitse öökima, millest pool päevagi veel paha olla. Kas on alternatiivi? Vahel pole ma üldse kasutanud pastat ja nühin lihtsalt veega. Parimate soovidega

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
See küsimus on tulnud nüüd küll valele adressaadile. Ilmselt peaks selle esitama hambaarstile või hügienistile, kes tegeleb hammaste tervisega.
Minu valdkond puudutab toitumist.
parimatega,
dr.Ehala