haigus 09.01.08 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

tere!
kui mehel tuleb sugutist mädast vedelikku ja raviks määrati ühekordsete annustena sumamed ja tiberol siis mis haigusega on tegemist ja kas see levib ainult sugulisel teel?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Suure tõenäosusega on tegu urogenitaalse klamüdioosi ja trihhomonoosiga, mis mõlemad kuuluvad sugulisle teel levivate infektsioonide hulka