glamüüdia 30.08.07 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

tere! Mul avastati glamüüdia. Kas ravi ajal ei tohi ültse vahekorras olla ja isegi mitte kondoomi kasutades? Kas päras ravikuuri võib ilma kaitsevahendita vahekorras olla kui oleme mehega mõlemad kuuri läbinud?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Suure tõenäosusega olete Te peale klamüdioosi ravi terved ja mingeid takistusi seksuaaleluks pole. Kondoom kaitseb sugulisel teel levivate infektsioonide leviku eest, aga mitte kunagi 100%-liselt.