genitaalherpese vaktsiin 04.04.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Olen 14 aastane tüdruk ja lugesin reedesest Tartu Postimehest genitaalherpese vaktsiinist. Kas on veel vabu kohti?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

On küll veel vabu kohti uuringus osalemiseks. Kui soovid genitaalherpese vaktsineerimise kliinilises uuringus osaleda, siis palun helista telefonil 53 46 5000 et kokku leppida täpse aja suhtes (tööpäevadel alates kella 11-st) kuna sobiks vastuvõtule tulla.