Beebi alalaug 20.06.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul on mure pisipoja (6kuune) silma pärast. Tema vasaku silma alalaug hoiab välisnurgas silmamunast märgatavalt eemale ja silma nurk tundub kogu aeg selline punakas. Kas tegemist on mingi häirega või lihtsalt eripäraga? Kas peaksin seda silmaarstile näitama? Ja kui võiks, siis kuhu üldse pöörduda, kas lastele on eraldi silmaarstid? (elame Tallinnas)

Arst vastas:

dr Tiia Jugaste

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Peaksite last kindlasti silmaarstile näitama - võib olla tegemist arenguhäirega või alalau või pisarakanali põletikuga.Need on kõik ravitavad seisundid.Pöörduge lastesilmaarsti pole laste polikliinikus või silmakliinikus Ravi 18