Silmadest jookseb vett. 18.02.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Reedest alates on mõlemast silmanurgast pidevalt vett jooksnud, silmanurgad on juba väga punased ja nahk katki, väga valus on. Eriti jookseb vett õhtuti. Eile hambaid pestes peeglisse vaadates nägin, et silmamunad olid punased, mitte tulipunased vaid sellised heledamad ja äärtest oli tumedam. Kas võib olla silmapõletik vms?

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Tegemist võib olla silmapõletikuga.
Soovitan Sol. Sulfamethizoli iga 3 tunni järel silma tilgutada.
Juhul kui ravi ei anna 3 päeva jooksul tulemust, pöörduge silmaarsti vastuvõtule.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta