silmatilgad 15.01.07 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kaks ööpäeva on vasaku silmamuna kompimisel ja ka lähedalt millegi vaatamisel valus. Silm on punane. Põhjust ei tea - võibolla hõõrusin liiga ägedalt ja rikkusin midagi silmas.
Üldiselt on hommikuti silmad liiga kuivad ja laugude liigutamisel tunda karedust.
Olen 66 aastane.
Tilgutaks silma ravimit, aga ei oska osta, kui ei tea milline neist paljudest aitab.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Proovige tilgutada apteegis vabamüügil olevat silmatilka Sol.Sulfamethizoli neli korda päevas. Juhul kui ärritus ei taandu paari päevaga, pöörduge palun silmaarsti vastuvõtule.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta