mädapunn silmavalgel 17.11.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Minul on mure, et silmavalgele on tekkinud justkui mädapunn. Vähemalt nii see välja paistab. Keskel on justkui kolle (kõrgem valge täpp), ümber punetus. Silm on ka vajutades valus. Nüüd on punetus vähenenud, kuid kolle on alles. Silmad ei ole mädased, mis minu arvates välistab silmapõletiku. Kas see probleem laheneb ajaga iseenesest või on vajalik mingi ravi? Millega üldse võib tegu olla? Kas silma sisse saab mädapunn tekkida? Mul on küll olnud sügavaid nahaaluseid punne näol ja mädapunne ka kõrvade sees või siis nina sees.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Selleks, et soovitada Teile ravi peaks teie silmas olevat moodustist nägema.
Palun pöörduge silmaarsti vastuvõtule.
Registreerimine telefonil 6264270.

Parimate soovidega

Tiina Pakosta