Tumedad silmaalused 15.09.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere ,
küsin, et kuidas vähendada või on üldse võimalik ära kaotada tumedad silmaalused ?
Nimelt on viimasel ajal silmaalused tumedamaks läinud ja tekkinud nn kotikesed silmade all.Kuidas on võimalik seda ravida ?Kas on selleks loodud spetsiaalseid ravimeid ?

Kui võimalik, siis palun andke nõu ?

Lugupidamisega,
32.a mees

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Antud küsimuse puhul ei seostaks teie tumedaid silmaaluseid silmahaigusega.
Kas põhjus võiks olla väsimuses? Kui jah, siis aitaks puhkus!
Samuti soovitaksin Teil konsulteerida oma perearstiga muude võimalike haiguste osas.
Spetsiaalset ravimit, mis teie probleemile aitaks ei oska soovitada.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta