vesised , punased, tundlikud, valulikud silmad 01.05.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

tere. Umbes nädal aega tagasi muutusid mu silmad väga tundlikuks. Olen mitu aastat arvuti taga töötanud ja probleem pole olnud. Nüüd järsku ei saa enam eriti lugeda, arvuti taga olla, silmamunad lähevad valuliseks, silmavalge on mõlemal silmal tumeroosa, vahel läheb udusemaks silmade ees. Vikerkestade ümber on ka nagu punakas rõngas kui loen midagi, väga vesiseks muutub kõik. Millest see võib olla või mis see võib olla ? Visine aitab korraks ja Oftan tilgad ei aita.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Visine tilku ei soovitaks teil tilgutada.Võite proovida Tears Naturale tilku.
Eelkõige soovitaksin Teil pöörduda silmaarsti vastuvõtule, et teie silma saaks mikroskoobiga vaadata ja efektiivse ravi määrata.
Parimate soovidega
Tiina Pakosta