Miski segab vaatamist. 29.03.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Vahetevahel tekib vasaku silma ette miskit halli loori taolist, mis segab vaatamist. Kui mõned korrad pilgutada, siis see justkui kaob. Lugemisel ja käsitööd tehes tunnen, et pea ja silmad väsivad kiiresti. Mis see on mis segab vaatamist ja kas see vajab ravi? Tänades 36 a naine.

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

See looritaoline moodustis Teie silma ees võib olla klaaskeha hägu. Ohtlik see ei ole ja reeglina ravi ei vaja.
See, et lähitööl silmad väsivad võib viidata silma ehituse kõrvalekaldele mis vajaks pisut täpsemat uurimist ja vastavat aparatuuri.
Soovitaksin Teil pöörduda silmaarsti vastuvõtule. Võite pöörduda ka meie kliinikusse. Reg. tel. 6264270. www. laservisioon.ee

Parimate soovidega

Tiina Pakosta
Silmaarst