Nägemishäire 26.11.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Pool aastat tagasi kirjutati mulle lugemisprillid 0,5. Silmadega pobleeme pole olnud. Umbes neli päeva tagasi aga hakkas paremas silmas segama vaatamist
(vasaku silmaga vaadates must on must, aga paremaga natuke hallikas).Kui silma (paremat) kinni panna ja siis avada, tekib momendiks silma ette mingi laik , mis koheselt kaob, Samas nagu segaks silmas midagi, peab silma liigutama. Palun probleemi lahendust , kui võimalik. Olen 39.aastane naine.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Tuelks külastada silmaarsti ja lasta oma silmi korralikult uurida.