silmaoperatsioon 18.09.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Minu silmad on juba aastaid -2.5, milline silmaoperatsioon oleks kõige parem, kas RK, PRK või Lasik. Hind ei ole oluline, oluline on see millise operatsiooniga silmad kõige paremini paranevad ja kus on kõige uuem tehnika praeguseks kasutusel.
Ette tänades
neiu Tallinnast

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Nende kõigi meetoditega on võimalik sellist suht väikest lühinägevust korrigeerida - tulemuse ja riski vahet pole. Vt www.silmaarst.ee, ka seal olevaid linke.