hinna vahe 31.08.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

kui operatsioon prk meetodil maksab üks silm 3000 kr ja lasik meetodil maksab üks silm 11000 kr. kas siis tõesti on risk prk meetodil niipalju suurem või.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Hind sõltub lõikusel kasutatavate aparaatide hinnast ja ka erinevates kliinikutes on hind erinev. Hind ei ole seotud riskiga, vaid meetodi valiku määrab silma ehitus ja korrigeeritava lühinägevuse suurus.