Lühinägelikkus 27.03.04 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Olen kuulnud laseroperatsioonidest,millega on võimalik nägemist parandada.Kas see on ka sel juhul võimalik,kui nägemine on eriti halb? Kannan üpris tugevaid läätsesid.Kui palju võib see operatsioon maksta?

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Erineva suurusega lühinägevuse korrektsiooniks kasutatakse erinevaid meetodeid erineva hinnaga. Kuni -5ni on võimalik RK e teemnatnoa operatsioon (3000), kuni 10ni LASIK (10000) ja veel suurema lühinägevuse korral on võimalik silmaläätse vahetus.