refraktiivne kirurgia 24.09.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Lp dr. Leo Schotter
Minu poeg, 18 aastat vana ja lõpetamas gümnaasiumi, soovib edasi õppida Mereakadeemias tüürimehe erialal. See nõuab korras silmi. Kahjuks on ta lühinägelik ( umbes -2 ). Kas on võimalik tema silmi korrigeerida laserkirurgiaga, kui ohtlik see on, kas tulemus on püsiv, operatsioonide maksumus ja kus neid operatsioone teostatakse?

Tänades
Ema

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Sellist suhteliselt väikest lühinägevust on võimalik korrigeerida RK meetodil. Saab seda teha Tallinnas Nõmme Erahaiglas. Lõikuse maksumus on 2500 kr üks silm. Vastuvõtule reg nr 6506177.