Eritis peenisest 20.03.20 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere

Varem juba küsisin teilt ja soovitasite uued uuringud teha.
Olen nüüd teinud 2x sperma analüüs,1x eesnäärme sekreedi analüüs , 2x esmajoa uriini analüüs suguhaiguste suhtes(6erinevat) ja lihtsalt uriini analüüsi 4x ja mitte kuskil pole baktereid ega ka pōletikku.
Samuti sai tehtud 2 kuuse vahega ka Süüfilis test verest ja ka negatiivne.

Nüüd siis küsimus,et hommikul vōi kui wc vahel ka päeval külastan roojamise eesmärgil siis pressides tuleb eest hallikat vedelikku natuke ikka,mis lōhnalt sarnaneb sperma omaga.Kuid vedel.Tunne ka nagu pärast veic kipitaks seest vōi siis kujutan ette omale juba.
Kas see ohtlik? Mida peaks tegema?Olen meestekliiniku 3 eri arstiga suhelnud ja nemad ütlevad,et pole mingeid teste enam teha kuna külv jne kuskil pole midagi.isegi tasulisi teste pole midagi teha.
Kōht nagu kinni pole eva midagi?
Kas vōib olla veel suguhaigus ja arst pole avastanud?

Kas siis jätan asja nii ja lähen eluga edasi?

Ette tänades

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! See on nn spermatoreja – ehk tähendab et eesnääre (prostata) on mahlakas ja kui väikses vaagnas surve tõuseb (pressimise ajal) siis päris kergesti hakkab tilkuma (eritada) prostata sekreet. See ei ole harva, tähendab et juhtub, ei ole ohtlik ka. Võimalik et see on lihtsalt Teie keha erinevus. Kõik vajalikud uuringud on Teil tõesti teostatud ja korras. Sugulisel teel leviva haiguse olemasolu võimalus on üleväike. Tavaliselt määratakse alfablokkerid – ravimid mis lõdvestavad (lögastavad) silelihased eesnäärmes ja soodustavad et liigne sekreet voolab välja.